Παννεαπολικός 54-98 Ελευθερία (νέοι Ε.Σ.Κα.Ν.Α., γεν. 97<)

Επιβλητική εμφάνιση των νέων στην "ορεινή" Νίκαια. Το ματς κρίθηκε από το 1η μέρος, και απλώς η συνέχεια είχε ενδιαφέρον μόνο για το τελικό σκορ.

νέων ανδρών (υ-22) Ε.Σ.Κα.Ν.Α. (o2η/22 αγ.), Ημερ. 13.11.2019, ώρα 22.00, γηπ. κλ. Νικαίας "2ο", (διαιτ.: Παπαφωτιου, Βαϊτσης)

Α.Ο. Παννεαπολικός Νικ.  54- 98  Α.Ο. Ελευθερία Μ. ( δεκ.: 16-29 , 27-54 , 40-77 , 54-98 )

Α.Ο.Π.Ν. ( Χαραλαμπίδης, Κανδύλης ): Χατζηχρήστου 4, Κυριακίδης 4, Αρμακόλας, Γιαννουσιάδης 6, Μπένος 12(2), Κερομύτης, Κάτσικας, Αντωνάκος 2, Κυριακού © 8, Μουστάκος Ε. 11, Μουστάκος Ι. 7, ( δεν έπαιξαν : Κωνσταντόπουλος ).

Α.Ο.Ε.Μ. ( Σίμος, Ποτόσογλου Ν. ): Παντέρμος 4, Τζιαμτζής 3, Κολοφώτης © 13(1), Ορφανάκος 18, Σιδηρόπουλος, Παλουκάκος 5, Σαπλαούρας 8(1), Μπουρσούκης, Κατσογιαννης 6, Ζενέλι 15(1), Κιούσης 11(1), Νικολαϊδης 15(1) .

ένα καλάθι από δύο διαφορετικές γωνίες λήψης.

Ελευθερία 64-52 Α.Ο.Ν. Αργ/λης (νέοι Ε.Σ.Κα.Ν.Α., γεν. 97<)

Πρεμιέρα με νίκη. η Ελευθερία είχε εντυπωσιακό ξεκίνημα, αλλά η αντίδραση του Α.Ο.Ν.Α. και η δική μας χαλάρωση, έκαναν το παιχνίδι αμφίρροπο, για να επιβάλλει στο τέλος η ομάδα μας τον δικό της ρυθμό.

νέων ανδρών (υ-22) Ε.Σ.Κα.Ν.Α.(o1η/22 αγ.), Ημερ. ο6.11.2019, ώρα 22.οο, γηπ. κλ. Μοσχάτου Α. (διαιτ.: Κηπωσης, Αυγερινός)

Α.Ο. Ελευθερία Μ.  64- 52  Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης ( δεκ.: 21-08 , 26-28 , 46-42 , 64-52 )

Α.Ο.Ε.Μ.( Σίμος, Ποτόσογλου Ν. ): Κρεμαστούλης 13(3), Κολοφώτης 5, Σιδηρόπουλος 3(1), Ορφανάκος, Γιαννικόπουλος 4, Παλουκάκος 4, Σαπλαούρας, Μπουρσούκης 3, Κατσογιαννης 6, Ζενέλι © 11(1), Κιούσης 7(1), Νικολαϊδης 8(1) .

Α.Ο.Ν.Α. ( Πέρρος, Παπασωτηρίου ): Φιαμπολης 6, Κογιας, Ζανιώτης, Λειβαδαρος 21(1), Λουπάσης © 8(1), Στασινός 6(2), Λουζιώτης, Παπαθεοδώρου 6(1), Κουτσουμπος, Ψάλτου 5(1), Χαρελος, ( δεν έπαιξαν : Τσελεμπης ).

ΝΕΟΙ ΑΝΔΡΕΣ 2019-2020

Ξεκίνημα για την Ελευθερία σε ένα νέο πρωτάθλημα, το οποίο διεξάγεται για δεύτερο έτος.

Το πρόγραμμα υποκειται σε αλλαγές ή μπορεί να είναι ανακριβές, έτσι η ενημέρωση γίνεται είτε από την Ε.Σ.Κα.Ν.Α., και τους υπευθύνους του τμήματος. Για τον β γύρο το πρόγραμμα διαβάζεται προς τα αριστερά.

 Α’ ΓΥΡΟΣ   >                  < Β’ 
ΓΥΡΟΣ    
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
ο1 06-Νοε-19 (Μοσχάτου 'Α') 22.00   Α.Ο. Ελευθερία Μ. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης   22.00 (Αργ/λης "Νέο") 05-Φεβ-20 12
ο1 06-Νοε-19 (Αγ. Δημ. "Νέο") 22.00   Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ. - Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας   22.00 (Δραπετσώνας) 07-Φεβ-20 12
ο1 07-Νοε-19 (Ελευσίνας "2ο") 21.45   Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ. - Ταταύλα Α.Ο.   21.00 ('Βυζαντινό') 05-Φεβ-20 12
ο1 06-Νοε-19 (Νικαίας "2ο") 21.45   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. - Παννεαπολικός Νικ.   22.00 (Νικαίας "2ο") 05-Φεβ-20 12
ο1 06-Νοε-19 ('Λ. Κατσώνη') 21.15   Αετός Καλ. Α.Ο. - Αν. Ν. Ικονίου Περάμ.   21.30 (Ικονίου) 05-Φεβ-20 12
ο1 06-Νοε-19 (……)  …..   "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 05-Φεβ-20 12
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
2 13-Νοε-19 (Νικαίας "2ο") 22.00   Παννεαπολικός Νικ. - Α.Ο. Ελευθερία Μ.   22.00 (Μοσχάτου 'Α') 12-Φεβ-20 13
2 13-Νοε-19 ('Βυζαντινό') 21.00   Ταταύλα Α.Ο. - Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ.   22.00 (Αγ. Δημ. "Νέο") 12-Φεβ-20 13
2 17-Νοε-19 (Αργ/λης "Νέο") 18.45   Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ.   21.30 (Ελευσίνας "2ο") 12-Φεβ-20 13
2 13-Νοε-19 (Ικονίου) 21.30   Αν. Ν. Ικονίου Περάμ. - Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.   21.30 (Ικονίου) 12-Φεβ-20 13
2 13-Νοε-19 ("Μίλωνα") 22.00   "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ. - Αετός Καλ. Α.Ο.   21.15 ('Λ. Κατσώνη') 12-Φεβ-20 13
2 13-Νοε-19 (……)  …..   Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας - ΡΕΠΟ   …..  (……) 12-Φεβ-20 13
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
ο3 20-Νοε-19 (Μοσχάτου 'Α') 22.00   Α.Ο. Ελευθερία Μ. - Αν. Ν. Ικονίου Περάμ.   21.30 (Ικονίου) 19-Φεβ-20 14
ο3 20-Νοε-19 (Αγ. Δημ. "Νέο") 22.00   Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης   22.00 (Αργ/λης "Νέο") 21-Φεβ-20 14
ο3 20-Νοε-19 (Ελευσίνας "2ο") 21.30   Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ. - Παννεαπολικός Νικ.   22.00 (Νικαίας "2ο") 19-Φεβ-20 14
ο3 20-Νοε-19 ("Μίλωνα") 22.00   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. - "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ.   22.00 ("Μίλωνα") 19-Φεβ-20 14
ο3 20-Νοε-19 (Δραπετσώνας) 22.00   Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας - Ταταύλα Α.Ο.   21.00 ('Βυζαντινό') 19-Φεβ-20 14
ο3 20-Νοε-19 (……)  …..   Αετός Καλ. Α.Ο. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 19-Φεβ-20 14
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
ο4 27-Νοε-19 ("Μίλωνα") 22.00   "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ. - Α.Ο. Ελευθερία Μ.   22.00 (Μοσχάτου 'Α') 26-Φεβ-20 15
ο4 27-Νοε-19 (Νικαίας "2ο") 22.00   Παννεαπολικός Νικ. - Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ.   22.00 (Αγ. Δημ. "Νέο") 26-Φεβ-20 15
ο4 27-Νοε-19 (Ικονίου) 21.30   Αν. Ν. Ικονίου Περάμ. - Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ.   21.30 (Ελευσίνας "2ο") 26-Φεβ-20 15
ο4 22-Νοε-19 ('Εθν. Αντίστ.') 20.30   Αετός Καλ. Α.Ο. - Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας   22.00 (Δραπετσώνας) 26-Φεβ-20 15
ο4 27-Νοε-19 (Αργ/λης "Νέο") 22.00   Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Ταταύλα Α.Ο.   21.00 ('Βυζαντινό') 26-Φεβ-20 15
ο4 27-Νοε-19 (……)   …..   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 26-Φεβ-20 15
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
ο5 04-Δεκ-19 (……)  …..   Α.Ο. Ελευθερία Μ. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 04-Μαρ-20 16
ο5 04-Δεκ-19 (Αγ. Δημ. "Νέο") 22.00   Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ. - Αν. Ν. Ικονίου Περάμ.   21.30 (Ικονίου) 04-Μαρ-20 16
ο5 04-Δεκ-19 ("Μίλωνα") 22.00   "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ. - Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ.   21.30 (Ελευσίνας "2ο") 04-Μαρ-20 16
ο5 06-Δεκ-19 ('Εθν. Αντίστ.') 20.30   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. - Αετός Καλ. Α.Ο.   21.15 ('Λ. Κατσώνη') 04-Μαρ-20 16
ο5 04-Δεκ-19 (Δραπετσώνας) 22.00   Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης   22.00 (Αργ/λης "Νέο") 04-Μαρ-20 16
ο5 04-Δεκ-19 ('Βυζαντινό') 21.00   Ταταύλα Α.Ο. - Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ.   22.00 (Νικαίας "2ο") 04-Μαρ-20 16
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
6 11-Δεκ-19 ('Λ. Κατσώνη') 21.15   Αετός Καλ. Α.Ο. - Α.Ο. Ελευθερία Μ.   22.00 (Μοσχάτου 'Α') 11-Μαρ-20 17
6 11-Δεκ-19 ("Μίλωνα") 22.00   "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ. - Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ.   22.00 (Αγ. Δημ. "Νέο") 11-Μαρ-20 17
6 13-Δεκ-19 (Δραπετσώνας) 22.00   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. - Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας   22.00 (Δραπετσώνας) 11-Μαρ-20 17
6 11-Δεκ-19 (Ικονίου) 21.30   Αν. Ν. Ικονίου Περάμ. - Ταταύλα Α.Ο.   21.00 ('Βυζαντινό') 11-Μαρ-20 17
6 11-Δεκ-19 (Νικαίας "2ο") 22.00   Παννεαπολικός Νικ. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης   22.00 (Αργ/λης "Νέο") 11-Μαρ-20 17
6 11-Δεκ-19 (……)  …..   Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 11-Μαρ-20 17
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
ο7 18-Δεκ-19 (Μοσχάτου 'Α') 22.00   Α.Ο. Ελευθερία Μ. - Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.   22.00 (Μοσχάτου 'Α') 18-Μαρ-20 18
ο7 18-Δεκ-19 (Ελευσίνας "2ο") 21.30   Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ. - Αετός Καλ. Α.Ο.   21.15 ('Λ. Κατσώνη') 18-Μαρ-20 18
ο7 18-Δεκ-19 (Δραπετσώνας) 22.00   Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας - Παννεαπολικός Νικ.   22.00 (Νικαίας "2ο") 18-Μαρ-20 18
ο7 18-Δεκ-19 ('Βυζαντινό') 21.00   Ταταύλα Α.Ο. - "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ.   22.00 ("Μίλωνα") 18-Μαρ-20 18
ο7 18-Δεκ-19 (Αργ/λης "Νέο") 22.00   Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Αν. Ν. Ικονίου Περάμ.   21.30 (Ικονίου) 18-Μαρ-20 18
ο7 18-Δεκ-19 (……)  …..   Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 18-Μαρ-20 18
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
ο8 08-Ιαν-20 (Μοσχάτου 'Α') 22.00   Α.Ο. Ελευθερία Μ. - Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας   22.00 (Δραπετσώνας) 01-Απρ-20 19
ο8 03-Ιαν-20 ('Εθν. Αντίστ.') 20.30   Αετός Καλ. Α.Ο. - Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ.   22.00 (Αγ. Δημ. "Νέο") 01-Απρ-20 19
ο8 08-Ιαν-20 (Ελευσίνας "2ο") 21.30   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. - Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ.   21.30 (Ελευσίνας "2ο") 01-Απρ-20 19
ο8 08-Ιαν-20 ("Μίλωνα") 22.00   "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης   22.00 (Αργ/λης "Νέο") 01-Απρ-20 19
ο8 08-Ιαν-20 (Ικονίου) 21.30   Αν. Ν. Ικονίου Περάμ. - Παννεαπολικός Νικ.   22.00 (Νικαίας "2ο") 01-Απρ-20 19
ο8 08-Ιαν-20 (……)  …..   Ταταύλα Α.Ο. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 01-Απρ-20 19
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
ο9 15-Ιαν-20 (Ελευσίνας "2ο")   21.30   Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ. - Α.Ο. Ελευθερία Μ.   22.00 (Μοσχάτου 'Α') 08-Απρ-20 20
ο9 15-Ιαν-20 (Αγ. Δημ. "Νέο") 22.00   Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ. - Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.   22.00 (Αγ. Δημ. "Νέο") 08-Απρ-20 20
ο9 15-Ιαν-20 (Ικονίου) 21.30   Αν. Ν. Ικονίου Περάμ. - Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας   22.00 (Δραπετσώνας) 08-Απρ-20 20
ο9 15-Ιαν-20 ('Λ. Κατσώνη') 21.15   Αετός Καλ. Α.Ο. - Ταταύλα Α.Ο.   21.00 ('Βυζαντινό') 08-Απρ-20 20
ο9 15-Ιαν-20 (Νικαίας "2ο") 22.00   Παννεαπολικός Νικ. - "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ.   22.00 ("Μίλωνα") 08-Απρ-20 20
ο9 15-Ιαν-20 (……)  …..   Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - ΡΕΠΟ   …..  (……) 08-Απρ-20 20
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
10 22-Ιαν-20 (Μοσχάτου Α) 20.45   Α.Ο. Ελευθερία Μ. - Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ.   22.00 (Αγ. Δημ. "Νέο") 15-Απρ-20 21
10 24-Ιαν-20 (Ελευσίνας "2ο") 21.30   Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ. - Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας   22.00 (Δραπετσώνας) 15-Απρ-20 21
10 22-Ιαν-20 ('Λ. Κατσώνη') 21.15   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. - Ταταύλα Α.Ο.   21.00 ('Βυζαντινό') 15-Απρ-20 21
10 24-Ιαν-20 ('Εθν. Αντίστ.') 20.30   Αετός Καλ. Α.Ο. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης   22.00 (Αργ/λης "Νέο") 15-Απρ-20 21
10 22-Ιαν-20 (Ικονίου) 21.30   Αν. Ν. Ικονίου Περάμ. - "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ.   22.00 ("Μίλωνα") 15-Απρ-20 21
10 22-Ιαν-20 (……)  …..   Παννεαπολικός Νικ. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 15-Απρ-20 21
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ
11 29-Ιαν-20 ('Βυζαντινό') 21.00   Ταταύλα Α.Ο. - Α.Ο. Ελευθερία Μ.   22.00 (Μοσχάτου 'Α') 22-Απρ-20 22
11 29-Ιαν-20 (Αγ. Δημ. "Νέο") 22.00   Κρόνος Γ.Σ. Αγ. Δημ. - Πανελευσ/κός Α.Ο.Κ.   21.30 (Ελευσίνας "2ο") 22-Απρ-20 22
11 29-Ιαν-20 (Δραπετσώνας) 22.00   Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας - "ο Μίλων" Α.Ο.Ν.Σ.   22.00 ("Μίλωνα") 22-Απρ-20 22
11 31-Ιαν-20 (Αργ/λης "Νέο") 22.00   Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ.   22.00 (Αργ/λης "Νέο") 22-Απρ-20 22
11 29-Ιαν-20 (Νικαίας "2ο") 22.00   Παννεαπολικός Νικ. - Αετός Καλ. Α.Ο.   21.15 ('Λ. Κατσώνη') 22-Απρ-20 22
11 29-Ιαν-20 (……)  …..   Αν. Ν. Ικονίου Περάμ. - ΡΕΠΟ   …..  (……) 22-Απρ-20 22
αγ. ημ/νία (κλειστό) ώρα   ομάς Ι   ομάς ΙΙ   ώρα (κλειστό) ημ/νία αγ