Ελευθερία 35-30 Δάφνη ( Α-1ος Μίνι Κορ. -05)

Νέα νίκη για τα μίνι κορίτσια, που κρίθηκε στο β μέρος.

 5η/18 αγ. Μίνι Κορίτσια <> Κυρ 11.02.2018 - Γηπ. Αν. Μοσχάτου, ώρα 10.00 (Διαιτ.: Φιλίππου, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  35- 30  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. Α.Ο.  ( δεκ.: 06-06 , 08-13 , 24-18 , 35-30 )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Ζαρκαδούλας, Ξεπαπαδέα ): Μπιλούση , Γρηγοροπούλου © 2, Νικολοπούλου 3, Ταπεινού 1, Φουτρη 2, Καρανάσου , Βίγκα 2, Καρλοβιτς , Αρίστου 8, Μελέτη , Δρακάκη 3, Κουκουμη 14  .

ΔΑΦΝΗ ( Ρίζου ): Λαγοπάτη , Λαϊνα Μ.Ε. , Παπαδημητρίου 4, Πιπερη 6, Μανωλογλου , Κράτση 5, Μενινι © 9, Φούντα , Βαφειάδη , Λαϊνα Δ.Β. 4, Καρυγιάννη 1, Χρονοπούλου 1  .

Αμφιάλη 27-28 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Κορ. -05)

4η νίκη για τα μίνι κορίτσια, που δυσκολεύτηκαν στο τέλος να κρατήσουν την νίκη.

 4η/18 αγ. Μίνι Κορίτσια <> Κυρ 04.02.2018 - Γηπ. Αν. ¨Σιταποθηκών" Αμφιάλης, ώρα 09.45 (Διαιτ.: Φιλίππου, ... )

Α.Π.Σ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ  27- 28  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.:  06-08 , 08-16 , 18-20 , 27-28 )

ΑΜΦΙΑΛΗ ( Καλυβιανάκης ): Ζαχαρίου Δ. , Δεραμιμη 3, Ζαχαρίου Β. , Μπαρλά , Λαρόζα , Μουζάκα , Τσουκα 4, Μπουτου 8, Δομπρου 6, Τσιμπιδάκη , Γουιλσον 2, Σαμλη 4  .

Α.Ο.Ε.Μ. ( Ζαρκαδούλας ):Μεργούπη , Γρηγοροπούλου 8, Νικολοπούλου 6, Ταπεινού 2, Φουτρη , Καρανάσου 2, Μπιλούση , Βίγκα , Καρλοβιτς , Ναύλερη , Δρακάκη 4, Κονόμη 6  .

Ελευθερία 41-15 Πανελευσινιακός ( Α-1ος Μίνι Κορ. -05)

3η νίκη για τα μίνι κορίτσια, που δεν απειλήθηκαν

 3η/18 αγ. Μίνι Κορίτσια <> Κυρ 28.01.2018 - Γηπ. Αν. Μοσχάτου, ώρα 11.30 (Διαιτ.: Γιαννοπολίτης, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  41- 15  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ.   ( δεκ.: 13-07 , 14-07 , 30-13 , 41-15  )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Ζαρκαδούλας ): Κέλλι 8, Γρηγοροπούλου 6, Νικολοπούλου 4, Ταπεινού 2, Μελέτη , Καρανάσου , Αρίστου 6, Μερργούπη 3, Μπουρσούκη Μ. 4, Μπιλούση , Δρακάκη , Κονόμη 8, Καρλοβιτς  .

Π.Α.Ο.Κ. ( Χαίκάλης ):Τσεκούρα , Σισκα , Δούκα 9, Βλαχοκυριακου 2, Καπλάνη , Παπαδοπούλου , Σπανούδη , Λιωρη 4, Αλμπάνη , Σεράπα , Βακόνδιου , Βλάχου  .

Φάρος 12-54 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Κορ. -05)

Μίκη για τα μίνι κορίτσια απ΄εναντι στον Φάρο, με την ομάδα μας να μην δυσκολεύεται, καθώς ο Φάρος παρατάχθηκε με σαφώς μικρότερες ηλικιακώς παίκτριες.

 2η/18 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 13.01.2018 - Γηπ. κλ. Σιταποθηκών, ώρα 08.30 (Διαιτ.: Ζαχαρόπουλος, ... )

Α.Ο. ΦΑΡΟΣ  ΚΕΡΑΤΣ.  12- 54  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. 

 

Ελευθερία 20-00 Προοδευτική ( Α-1ος Μίνι Κορ. -05)

Θα ήταν το πρώτο ματς γι αυτό το τμήμα, αλλά η Προοδευτική δεν εμφανίσθηκε στο γήπεδο, οπότε και ο αγώνας κατοχυρώθηκε στην Ελευθρία.

Πρόγραμμα Μίνι Κοριτσιών 2018 ( γεν. 2005 & νεώτερες)

Ένα νέο τμήμα μετά τις αλλαγές που έκανε η Ένωση στα ηλικιακά όρια των κατηγοριών

ΜΙΝΙ_ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1ος ΟΜ ΕΣΚΑΝΑ 2017-18  ( η Ένωση, μπορεί να κάνει αλλαγές στο πρόγραμμα )
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
1   14/1     ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ρεπό
1   14/1 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
1   14/1   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
1   14/1   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
1   14/1   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
2   20/1   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
2   20/1   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
2   20/1   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
2   20/1   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
2   20/1     ρεπό   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
3   28/1   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
3   28/1 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
3   28/1   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
3   28/1   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
3   28/1     ρεπό   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
4   4/2   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
4   4/2   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
4   4/2   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
4   4/2     ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ρεπό
4   4/2   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
5   11/2   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
5   11/2 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
5   11/2   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
5   11/2     ρεπό   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
5   11/2   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
6   24/2   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
6   24/2   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
6   24/2     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ρεπό
6   24/2   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
6   24/2   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
7   25/2   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
7   25/2 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
7   25/2     ρεπό   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
7   25/2   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
7   25/2   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
8   4/3   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
8   4/3     ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ρεπό
8   4/3   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
8   4/3   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
8   4/3   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
9   11/3   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
9   11/3     ρεπό   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
9   11/3   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
9   11/3   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
9   11/3   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
10 1 18/3     ρεπό   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
10 1 18/3   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
10 1 18/3   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
10 1 18/3   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
10 1 18/3   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
11 2 24/3   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
11 2 24/3 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
11 2 24/3   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
11 2 24/3   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
11 2 24/3     ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ρεπό
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
12 3 1/4   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
12 3 1/4   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
12 3 1/4   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
12 3 1/4   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
12 3 1/4     ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ρεπό
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
13 4 15/4   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
13 4 15/4 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
13 4 15/4   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
13 4 15/4     ρεπό   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
13 4 15/4   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
14 5 22/4   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
14 5 22/4   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
14 5 22/4   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
14 5 22/4     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ρεπό
14 5 22/4   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
15 6 28/4   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
15 6 28/4 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
15 6 28/4     ρεπό   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
15 6 28/4   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
15 6 28/4   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
16 7 29/4   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
16 7 29/4   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
16 7 29/4     ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ρεπό
16 7 29/4   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
16 7 29/4   2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
17 8 5/5   ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
17 8 5/5     ρεπό   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
17 8 5/5   ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
17 8 5/5   ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ   ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
17 8 5/5   ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
Αγ/κή Ημ. Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
18 9 6/5 08.30 1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
18 9 6/5     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ   ρεπό
18 9 6/5   ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
18 9 6/5   ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ   ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
18 9 6/5   ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ   ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β