Πανιώνιος 81-15 Ελευθερία ( 3ος μίνι αγόρια 06<)

Δύσκολο παιχνίδι για τους μικρούς απέναντι στον Πανιώνιο, που έως τώρα νικά με πολύ μεγάλες διαφορές.

 3η/22 αγ. 3ος ομ. μίνι αγόρια Ε.Σ.Κα.Ν.Α. <> Σαβ ο8.12.2018 - γηπ. κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμύρν., ώρα ο9.οο (Διαιτ.: Σκληρός, ...)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.  81- 15  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 20-06 , 44-08 , 63-10 , 81-15 )

Π.Γ.Σ.Σ. ( Παπαχρήστος ): Κοντορήγας 2, Ματθαίος 8, Κομητας 6, Ευθυμιάτος 4, Χρήστου 7 (1), Αλεξίου 12, Σεργάκης 10, Κόκκαλης 5, Λυκογιάννης 4, Δουράκης © 21 (2), Αμπατζής 2  .

Α.Ο.Ε.Μ. ( Μακρίδης ): Τζεφέρης 2, Τσεκούρας Γ., Πανταζόπουλος 4, Βασιλάκης 2, Βώλος, Κουκουραβας 4, Μόρφης-Μέτζος, Τσεκούρας K. 2, Στεργίου 1, Ορφανάκος Β., Καρατάσιος ©  .

Ελευθερία 26-57 Τράχωνες ( 3ος μίνι αγόρια 06<)

Πιο ισχυρή η ομάδα των Τραχώνων-Δία, πήρε εύκολα την νίκη.

 2η/22 αγ. 3ος ομ. μίνι αγόρια Ε.Σ.Κα.Ν.Α. <> Σαβ ο1.12.2018 - γηπ. κλ. Μοσχάτου Β, ώρα ο8.30 (Διαιτ.: Σιλο, ...)

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  26- 57  ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ Α.Ε.  ( δεκ.: 02-14 , 07-28 , 20-41 , 26-57 )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Μακρίδης ): Τζεφέρης 6, Μπαρτζελης 2, Πανταζόπουλος 5, Μπουχαρης, Βασιλάκης 4, Βώλος, Κουκουραβας 2, Μόρφης-Μέτζος, Τσεκούρας 4, Ορφανάκος Β. 3, Καρατάσιος ©  .

ΤΡΑΧΩΝΕΣ ( Φώσκολος ): Καπλανίδης © 12, Κομνηνός 6, Πηλιχος 7, Μπασακίδης 2, Λεβεντάκης 4, Καλανίδης 4, Τσάκος 4, Αντύπας 8, Πεφάνης, Τσιρώνης 8, Γκανας 2  .

Ελευθερία 33-44 Πέρα ( 3ος μίνι αγόρια 06<)

Ήττα στο πρώτο παιχνίδι των μίνι, με την ομάδα του Πέρα, να επιβάλλεται μετά το πρώτο δεκάλεπτο, με μια σταθερή  διαφορά.

 1η/22 αγ. 3ος ομ. μίνι αγόρια Ε.Σ.Κα.Ν.Α. <> Σαβ 24.11.2018 - γηπ. κλ. Μοσχάτου Β, ώρα ο8.30 (Διαιτ.: Νεστορίδη, ...)

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  33- 44  ΠΕΡΑ Α.Σ.  ( δεκ.: 07-06 , 11-19 , 19-35 , 33-44 )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Μακρίδης ): Τζεφέρης 2, Τσεκούρας 6, Πανταζόπουλος 10, Μπουχαρης, Βασιλάκης 5, Βώλος, Κουκουραβας 10 (1), Μόρφης-Μέτζος, Τσεκούρας, Ορφανάκος Β., Καρατάσιος ©  .

ΠΕΡΑ ( Χολέβας ): Αντζουλάτος © 8, Ιακώβου, Νικαρης 2, Κουτσούκης 4, Αιβατόγλου 13 (1), Μαυριυδής 11 (1), Καραβασίλης 2, Μακαριδάκης, Αξιώτης 2, Κοκοτος, Παγώνης 2  .

Μίνι αγόρια 2018-19 (προγραμμα) γεν. 2004 & νεώτεροι

Ξεκινά το τουρνουά των Μίνι αγοριών, όπου οι γεννηθέντες από το 2006 και νεώτεροι θα αγωνισθούν στον 3ο όμιλο 8 ομάδων(συνολικώς 4 όμιλοι σύνολο 45 ομάδες) . Οι όμιλοι θα περατωθούν χωρίς να υπάρξουν περαιτέρω αγώνες κατάταξη, καθώς η σημασία του τουρνουά είναι να παίξουν τα παιδιά μπάσκετ, χωρίς η βαθμολογική διάκριση να είναι αυτοσκοπός, άρα και οι αγωνιστικοί όροι να μην δημιουργούν αντιπαράθεση.

Παράκληση προς αθλητές και γονείς. Σε κάθε αγώνα είναι απαραίτητη η παρουσία , τουλάχιστον 10 αθλητών, αλλιώς η ομάδα χάνει το παιχνίδι πριν αρχίσει. Αυτό είναι κρίμα κυρίως για τους παρόντες παίκτες. πρέπει οι αθλητές που καλούνται στον κάθε αγώνα, να ενημερώνουν όσο το δυνατόν συντομότερο, για την επικείμενη απουσία τους, ώστε ο σύλλογος να αναπληρώνει με άλλον διαθέσιμο αθλητή. Διότι είναι κρίμα να χάνεται ένας αγώνας, όπου οι παριστάμενοι αθλητές δεν μπορούν καν να προσπαθήσουν για το αντίθετο.

Πρόγραμμα 3ου ομίλου μίνι Αγοριών (για τον β γύρο διαβάζεται από αριστερά προς δεξιά)

Οι ώρες ακόμη και οι μέρες ή τα γήπεδα, ενδέχεται να αλλάξουν. Οι υπεύθυνοι πάντα θα ενημερώνουν

 1η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 12η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
24/11/2018 08.30   κλ. Μοσχάτου 1ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ ΠΕΡΑ ΑΣ κλ. Βυζαντινό ΑΚ   12.15 16/2/2019
24/11/2018 10.00   ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.) ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ.   09.00 16/2/2019
24/11/2018 08.45   κλ. νέο Αγ. Δημητρ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ κλ. Μίλων. "Ράπτης"   19.00 16/2/2019
24/11/2018 08.30   κλ. παλιό Αγ. Δημ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝ. Περόνια   10.00 16/2/2019
24/11/2018 10.00   ΑΝ. "Λ. Κατσώνη" ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΣΕΦ Γ (Κυριακή)   15.00 16/2/2019
24/11/2018 …..   ………. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ρεπό ……….   ….. 16/2/2019
 2η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 13η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
1/12/2018 08.30   κλ. Μοσχάτου 1ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.)   10.00 23/2/2019
1/12/2018 19.00   κλ. Μίλων. "Ράπτης" ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΕΡΑ ΑΣ κλ. Βυζαντινό ΑΚ   12.15 23/2/2019
1/12/2018 10.00   ΑΝ. Περόνια ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ κλ. νέο Αγ. Δημητρ.   08.45 23/2/2019
2/12/2018 15.00   ΣΕΦ Γ (Κυριακή) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. κλ. παλιό Αγ. Δημ.   08.30 23/2/2019
1/12/2018 09.00   κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ κλ "Σ Μπεφόν"   13.15 23/2/2019
1/12/2018 …..   ………. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΡΕΠΟ ……….   ….. 23/2/2019
 3η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 14η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
8/12/2018 09.00   κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ κλ. Μοσχάτου 1ο   08.30 2/3/2019
8/12/2018 10.00   ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.) ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ κλ. Μίλων. "Ράπτης"   19.00 2/3/2019
8/12/2018 12.15   κλ. Βυζαντινό ΑΚ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝ. Περόνια   10.00 2/3/2019
8/12/2018 08.45   κλ. νέο Αγ. Δημητρ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΣΕΦ Γ (Κυριακή)   15.00 3/3/2019
8/12/2018 10.00   ΑΝ. "Λ. Κατσώνη" ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ κλ "Σ Μπεφόν"   13.15 2/3/2019
8/12/2018 …..   ………. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ρεπό ……….   ….. 2/3/2019
 4η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 15η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
15/12/2018 19.00   κλ. Μίλων. "Ράπτης" ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ κλ. Μοσχάτου 1ο   08.30 16/3/2019
15/12/2018 10.00   ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.)   10.00 16/3/2019
16/12/2018 15.00   ΣΕΦ Γ (Κυριακή) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΕΡΑ ΑΣ κλ. Βυζαντινό ΑΚ   12.15 16/3/2019
15/12/2018 13.15   κλ "Σ Μπεφόν" ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. κλ. παλιό Αγ. Δημ.   08.30 16/3/2019
15/12/2018 10.00   ΑΝ. "Λ. Κατσώνη" ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ.   09.00 16/3/2019
15/12/2018 …..   ………. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ ΡΕΠΟ ……….   ….. 16/3/2019
 5η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 16η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
22/12/2018 08.30   κλ. Μοσχάτου 1ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝ. Περόνια   10.00 23/3/2019
22/12/2018 10.00   ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.) ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΣΕΦ Γ (Κυριακή)   15.00 24/3/2019
22/12/2018 08.45   κλ. νέο Αγ. Δημητρ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ κλ "Σ Μπεφόν"   13.15 23/3/2019
22/12/2018 08.30   κλ. παλιό Αγ. Δημ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΑΝ. "Λ. Κατσώνη"   10.00 23/3/2019
22/12/2018 09.00   κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ κλ. Μίλων. "Ράπτης"   19.00 23/3/2019
22/12/2018 …..   ………. ΠΕΡΑ ΑΣ ρεπό ……….   ….. 23/3/2019
 6η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 17η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
5/1/2019 15.00   ΣΕΦ Γ (Κυριακή) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ κλ. Μοσχάτου 1ο   08.30 30/3/2019
5/1/2019 13.15   κλ "Σ Μπεφόν" ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑ ΑΣ κλ. Βυζαντινό ΑΚ   12.15 30/3/2019
5/1/2019 10.00   ΑΝ. "Λ. Κατσώνη" ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ κλ. νέο Αγ. Δημητρ.   08.45 30/3/2019
5/1/2019 08.30   κλ. παλιό Αγ. Δημ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ.   09.00 30/3/2019
5/1/2019 10.00   ΑΝ. Περόνια ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ κλ. Μίλων. "Ράπτης"   19.00 30/3/2019
5/1/2019 …..   ………. ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΡΕΠΟ ……….   ….. 30/3/2019
 7η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 18η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
12/1/2019 …..   ………. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ ρεπό ……….   ….. 6/4/2019
12/1/2019 10.00   ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.) ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ κλ "Σ Μπεφόν"   13.15 6/4/2019
12/1/2019 12.15   κλ. Βυζαντινό ΑΚ ΠΕΡΑ ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΑΝ. "Λ. Κατσώνη"   10.00 6/4/2019
12/1/2019 08.45   κλ. νέο Αγ. Δημητρ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. κλ. παλιό Αγ. Δημ.   08.30 6/4/2019
12/1/2019 09.00   κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ   10.00 6/4/2019
12/1/2019 19.00   κλ. Μίλων. "Ράπτης" ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΣΕΦ Γ (Κυριακή)   15.00 7/4/2019
 8η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 19η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
19/1/2019 13.15   κλ "Σ Μπεφόν" ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ κλ. Μοσχάτου 1ο   08.30 13/4/2019
19/1/2019 10.00   ΑΝ. "Λ. Κατσώνη" ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.)   10.00 13/4/2019
19/1/2019 08.30   κλ. παλιό Αγ. Δημ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΕΡΑ ΑΣ κλ. Βυζαντινό ΑΚ   12.15 13/4/2019
19/1/2019 08.45   κλ. νέο Αγ. Δημητρ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ.   09.00 13/4/2019
20/1/2019 15.00   ΣΕΦ Γ (Κυριακή) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝ. Περόνια   10.00 13/4/2019
19/1/2019 …..   ………. ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΡΕΠΟ ……….   ….. 13/4/2019
 9η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ  Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 20η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
26/1/2019 08.30   κλ. Μοσχάτου 1ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΑΝ. "Λ. Κατσώνη"   10.00 20/4/2019
26/1/2019 10.00   ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.) ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. κλ. παλιό Αγ. Δημ.   08.30 20/4/2019
26/1/2019 12.15   κλ. Βυζαντινό ΑΚ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ κλ. νέο Αγ. Δημητρ.   08.45 20/4/2019
26/1/2019 09.00   κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΣΕΦ Γ (Κυριακή)   15.00 21/4/2019
26/1/2019 19.00   κλ. Μίλων. "Ράπτης" ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ κλ "Σ Μπεφόν"   13.15 20/4/2019
26/1/2019 …..   ………. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ρεπό ……….   ….. 20/4/2019
10η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ  Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 21η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
2/2/2019 08.30   κλ. παλιό Αγ. Δημ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ κλ. Μοσχάτου 1ο   08.30 4/5/2019
2/2/2019 08.45   κλ. νέο Αγ. Δημητρ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.)   10.00 4/5/2019
2/2/2019 12.15   κλ. Βυζαντινό ΑΚ ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ κλ. "Κορωναίος" Ν. Σμ.   09.00 4/5/2019
2/2/2019 10.00   ΑΝ. "Λ. Κατσώνη" ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ κλ. Μίλων. "Ράπτης"   19.00 4/5/2019
2/2/2019 13.15   κλ "Σ Μπεφόν" ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΝ. Περόνια   10.00 4/5/2019
2/2/2019 …..   ………. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΡΕΠΟ ……….   ….. 4/5/2019
11η αγ/κή >>>   Α' ΓΥΡΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ 3ος ΟΜ   Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Β' ΓΥΡΟΣ   <<< 22η αγ/κή
ημ/νια ώρα   Γηπ. ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ Γηπ.   ώρα ημ/νια
9/2/2019 08.30   κλ. Μοσχάτου 1ο ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΣ κλ. νέο Αγ. Δημητρ.   08.45 11/5/2019
9/2/2019 10.00   ΑΝ. 2ο ΚΝ Αλίμ.(Κουμ.) ΤΡΑΧΩΝ. ΔΙΑ ΑΛΙΜ. ΑΕ ΠΕΡΑ ΑΣ κλ. Βυζαντινό ΑΚ   12.15 11/5/2019
9/2/2019 19.00   κλ. Μίλων. "Ράπτης" ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. κλ. παλιό Αγ. Δημ.   08.30 11/5/2019
9/2/2019 10.00   ΑΝ. Περόνια ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. ΑΕ ΑΝ. "Λ. Κατσώνη"   10.00 11/5/2019
10/2/2019 15.00   ΣΕΦ Γ (Κυριακή) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ κλ "Σ Μπεφόν"   13.15 11/5/2019
9/2/2019 …..   ………. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ρεπό ……….   ….. 11/5/2019

Μίνι Αγόρια ( γεν. 2005 & νεώτεροι ) Ανασκόπηση

Μια εξαιρετική σεζόν, για τα Μίνι Αγόρια, πουβρέθηκαν στον 1ο όμιλο με τις ισχυρότερες υποθετικώς ομάδες της Ε.Σ.Κα.Ν.Α. Ο κόουτς Μακρίδης, χρησιμοποίησε 16 αγόρια.

σεζόν Μίνι Αγοριών 2017-2018
κόουτς :   Μαυρίδης
 ηλ.  γεν. αθλητές πόντ μ:ο π. <μ:ο. αγ.
10 ο7 Βωλος 8 ο,6     13
11 ο6 Βασιλάκης 19 1,2     16
12 ο5 Πανάγος 4 ο,8     5
12 ο5 Κωστόπουλος 397 22,1     18
12 ο5 Δαγιακίδης 48 2,7     18
12 ο5 Χάρι 8 ο,5     16
12 ο5 Πότσι 48 2,8     17
12 ο5 Κουτρουμάνος 119 6,6 4 ο,2 18
12 ο5 Καλαφατάς 23 1,6     14
12 ο5 Μποφίλιος 151 9,4     16
12 ο5 Τρέντσιος 37 2,5 2 ο,1 15
12 ο5 Χριστοφής 2 ο,3     7
12 ο5 Πετράκος 13 1,3     10
12 ο5 Αποστολόπουλος 12 ο,9 1 ο,1 14
12 ο5 Βασιλόπουλος ο       1
               
Ελευθερία 889 49,4 7 ο,4 18
Αντίπαλοι 876 48,7 17 ο,9 18

Η ομάδα βρέθηκε στον όμιλο των ισχυρών, αλλά αντιμετώπισε με δύναμη τις αντίπαλες ομάδες και πήρε αρκετές νίκες. Έδωσε 18 παιχνίδια και είχε απολογισμό 10 νίκες - 8 ήττες.

αγ.    αποτ. γηπ/χος σκορ   φιλ/μενος   αγ.  αποτ. γηπ/χος σκορ   φιλ/μενος
  ΝΙΚΗ Ελευθερία 50 - 37   Π. Φαληρο   12η ΝΙΚΗ Π. Φαληρο 42 - 54   Ελευθερία
  ήττα Κρόνος Α.Δ. 68 - 48   Ελευθερία   13η   Α.Ο.Ε.Μ.   -     Κρόνος Α.Δ.
  ήττα Ελευθερία 39 - 57   Μίλων   14η ήττα Μίλων 62 - 42   Α.Ο.Ε.Μ.
  ΝΙΚΗ Πρωτέας Β. 43 - 46   Ελευθερία   15η ήττα Ελευθερία 39 - 66   Πρωτέας Β.
  ΝΙΚΗ Ελευθερία 50 - 46   Ίκαρος Κ.   16η ΝΙΚΗ Ίκαρος Κ. 31 - 39   Ελευθερία
    Πανιώνιος   -     Α.Ο.Ε.Μ.   17η ήττα Ελευθερία 47 - 59   Πανιώνιος
  ΝΙΚΗ Ελευθερία 59 - 57   Ιωνικός   18η ήττα Ιωνικός 53 - 47   Ελευθερία
  ΝΙΚΗ Ελευθερία 61 - 47   Ο.Σ.Φ.Π.   19η ήττα Ο.Σ.Φ.Π. 52 - 38   Ελευθερία
  ΝΙΚΗ Τερψιθέα 52 - 65   Ελευθερία   20η ΝΙΚΗ Ελευθερία 63 - 25   Τερψιθέα
10η     Ελευθερία   -     ΡΕΠΟ   21η   Ελευθερία   -     ΡΕΠΟ
11η   ήττα Δραπετσώνα 42 - 31   Ελευθερία   22η ΝΙΚΗ Ελευθερία 70 - 37   Δραπετσώνα

η ανεπίσημη κατάταξη, η οποία βασίζεται στο ποσοστό επιτυχίας, έπειτα από όσα παιχνίδια έχουν, γνωστό, τελικό αποτέλεσμα:

    1ος ομ. Μίνι Αγόρια βαθ. Ν Η ο αγ.
1   Πανιώνιος 33 16 1   17
2   Κρόνος Αγ. Δημ. 25 10 5   15
3   Ιωνικός Νικ. 27 11 5   16
4   Δραπετσώνα 29 11 7   18
5   Μίλων 27 10 7   17
6   Ελευθερία 28 10 8   18
7   Ολυμπιακός Π. 23 8 7   15
8   Τερψιθέα 16 3 10   13
9   Πρωτέας Β. 13 2 9   11
10   Ίκαρος Καλ. 15 2 11   13
11   Παλ. Φαλήρου 16 1 14   15

Ελευθερία 70-37 Δραπετσώνα ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Εύκολη νίκη απέναντι στην Δραπετσώνα, που αγωνίσθηκε με μικρότερους σε ηλικία παίκτες.

22η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Παρ 04.04.2018 - Γηπ. κλ. Μοσχάτου Α, ώρα 19.30 (Διαιτ.: Πλαχουρας, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  70- 37  ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Δ.Α.Σ.  ( δεκ.: 12-09 , 39-12 , 54-29 , 70-37 )

Ελευθερία 63-25 Τερψιθέα ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Εύκολη νίκη για τους μίνι.

20η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 21.04.2018 - Γηπ. κλ. αν. Μοσχάτου, ώρα 10.00 (Διαιτ.: Γιαννοπολίτης, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  63- 25  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Α.Ο.  ( δεκ.: 23-07 , 29-17 , 45-19 , 63-25 )

Ολυμπιακός 52-38 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ήττα με την ίδια διαφορά με την οποία είχαμε νικήσεις στον α γύρο. Ο Ολυμπιακός, αρκετά εύστοχος στο τελευταίο δεκάλεπτο, δεν επέτρεψε να κάνουμε την ανατροπή.

19η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Τρι 17.04.2018 - Γηπ. κλ. Β' Σ.Ε.Φ., ώρα 19.00 (Διαιτ.: Δελαγραμμάτικας, ... )

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  52- 38  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 10-07 , 27-12 , 36-28 , 52-38 )

Ιωνικός Ν. 53-47 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ήττα για την ομάδα μας, που είχε απουσίες, ενώ είχε καλύτερο σκορ στις 3 από τις 4 περιόδους. Το ματς κρίθηκε κυριολεκτικώς στην 2η περίοδο,  καθώς ο Ιωνικός πήρε διαφορά, η οποία δεν καλύφθηκε ως το τέλος.

18η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Κυρ 01.04.2018 - Γηπ. κλ. «Πλάτωνα» Νικαίας, ώρα 12.30 (Διαιτ.: Χρόνης, ... )

Α.Ο. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.   53- 47  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 12-14 , 39-21 , 45-32 , 53-47 )

Ελευθερία 47-59 Πανιώνιος ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ήττα από τον Πανιώνιο, που είναι μια από τις πιό ισχυρές ομάδες του τουρνουά. Η 2η περίοδος ήταν το διάστημα που αποσπάσθηκε ο Πανιώνιος, ενώ η ομάδα μας πάλεψε στο 2ο ημίχρονο, κάνοντας αισθητή την παρουσία της.

17η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 24.03.2018 - Γηπ. κλ. Μοσχάτου Α, ώρα 08.30 (Διαιτ.: Γιαννοπολίτης, ... )

Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  47- 59  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 11-16 , 16-42 , 37-49 , 47-59 )

Ίκαρος Καλ. 31-39 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ωραία εμφάνιση και μια ακόμη νίκη των Μίνι, σε ένα ματς που ξεκαθάρισε στην τελευταία περίοδο με καλή άμυνα.

16η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Κυρ 17.03.2018 - Γηπ. αν. οδού Λ. Κατσώνη Καλλιθέα, ώρα 10.30 (Διαιτ.: Καρύκας, ... )

Α.Ε. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ.  31- 39  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 16-07 , 22-24 , 26-29 , 31-39 )

Ελευθερία 39-66 Πρωτέας Β. ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Με απουσίες η ομάδα μας, που δεν μ,πόρερσε να είναι ανταγωνιστική, καθώς μάλιστα είχε νικήσει στον 1ο γύρο.

15η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Κυρ 11.03.2018 - Γηπ. κλ. Μοσχάτου Α, ώρα 12.30 (Διαιτ.: Πλαχουρας, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  39- 66  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛ. Α.Ε.Ο.   ( δεκ.:  12-25 , 20-40 , 31-56 , 39-66 )

Μίλων 62-42 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ήττα των Μίνι από τον Μίλωνα. Η Ελευθερία προσπάθησε να μειώσει στην 3η περίοδο, αλλά τελικώς ο Μίλων πήρε την νίκη χωρίς να απειληθεί.

14η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 03.03.2018 - Γηπ. Αν. Μίλωνα " Αχ. Μέντζος" Ν. Σμύρνη, ώρα 19.00 (Διαιτ.: Καρύκας,  ... )

Α.Ο.Ν.Σ. ΜΙΛΩΝ  62- 42  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 21-11 , 36-15 , 44-34 , 62-42 )

Παλ. Φάληρο 42-54 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Νίκη που καθορίστηκε στο β μέρος. Το Π. Φάληρο, μας δυσκόλεψε πολύ περισσότερο από το ματς του α' γύρου. Να σημειωθεί, πως ήταν η πρώτη φορά που κάποιο τμήμα μας αγωνίσθηκε στο συγκεκριμένο γήπεδο, το οποίο είναι εξαιρετικό και ευχάριστο για αγωνιζόμενους και θεατές. Να ευχηθούμε, ως για πρώτοι φορά φιλοξενούμενοι, τα καλύτερα στον Α.Ο.Π.Φ., στο νέο του σπίτι.

11η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 10.02.2018 - Γηπ. κλ. ¨Μπεφόν" Ν. Φαλήρου, ώρα 15.45 (Διαιτ.: Σπηλιώτης, ... )

Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ  42- 54  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 17-17 , 26-24 , 32-40 , 42-54 )

Δραπετσώνα 42-31 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ήττα από την ισχυρή Δραπετσώνα, μετά από ένα ματς που κρίθηκε στο πρώτο μέρος.

11η/22 αγ. α' φάση(1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 03.02.2018 - Γηπ. κλ. Δραπετσώνας, ώρα 08.45 (Διαιτ.: Μαυρομανωλάκης, ... )

Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  42- 31  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.:  14-00 , 25-08 , 37-16 , 42-31 )

Ελευθερία 59-57 Ιωνικός Ν. ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Εντυπωσιακό ματς, γι' αυτό το ηλικιακό επίπεδο. Η Ελευθερία ανέτρεψε στο τέλος το σε βάρος της σκορ και με την δύσκολη αυτή νίκη, βρίσκεται στις πρώτες θέσεις αυτού του δύσκολου ομίλου.

 7η/22 αγ. α' φάση(1ος ομ.) Μίνι Αγόρια (ΑΝΑΒ) <> Σαβ 28.01.2018 - Γηπ. κλ. Μοσχάτου Α, ώρα 18.45 (Διαιτ.: Πλαχουρας, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  59- 57  ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Α.Ο.  ( δεκ.: 16-11 , 23-27 , 39-45 , 59-57 )

Τερψιθέα 52-65 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Συνεχίζουν την καλή τους πορεία τα μίνι αγόρια με μια ακόμη νίκη, σε ένα ματς που υπολοίπονταν στο ημίχρονο, αλλά το πολύ καλό 3ο δεκλεπτο ήταν καθοριστικό.

 9η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 20.01.2018 - Γηπ. Αν. Τερψιθέας, ώρα 10.00 (Διαιτ.: Νάκος, ... )

Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  52- 65  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 18-19 , 28-25 , 34-47 , 52-65 )

Ελευθερία 61-47 Ολυμπιακός ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Νίκη με διαφορά στο τέλος, παρότι στο ημίχρονο ήμασταν πίσω 5 πόντους. Έτσι η ομάδα συνεχίζει την πολύ καλή της πορεία σε λένα δύσκολο όμιλο. 

8η/22 αγ. α' φάση(1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 13.01.2018 - Γηπ. κλ. Μοσχάτου Α, ώρα 08.30 (Διαιτ.: Γερουλάνος, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  61- 47  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.  ( δεκ.:  13-14 , 21-26 , 38-32 , 61-47 )

 

 

 

Κρόνος 68-49 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ένα παιχνίδι από αναβολή. ο Κρόνος εξασφάλισε τη νίκη στο τελευταίο δεκάλεπτο.

 2η/22 αγ. (1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Κυρ 07.01.2018 - Γηπ. Αν. νέο Αγίου Δημητρίου, ώρα 11.15 (Διαιτ.: Καρούντζος,  ... )

Γ.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  68- 49  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.: 10-10 , 26-12 , 45-37 , 68-49 )

Ελευθερία 50-46 Ίκαρος Καλ. ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

3η νίκη σε 4 ματς για τους μίνι και 2η συνεχόμενη , σε ένα ματς που η διαφορά ήταν μικρή, έτσι δείχνουν τον χαρακτήρα μιας ομάδας που παλεύεί τα παιχνίδια.

 5η/22 αγ. α' φάση(1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 09.12.2017 - Γηπ. κλ. Μοσχάτου Α, ώρα 08.30 (Διαιτ.: Αλιμπέρτης, ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  50- 46 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. Α.Ο.   ( δεκ.:  16-12 , 20-19 , 39-35 , 50-46 )

Πρωτέας Β. 43-46 Ελευθερία ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Μεγάλη νίκη, υπό το πρίσμα πως έγινε με ανατροπή από το -7, απέναντι σε μια καλή ομάδα. Στα αξιοσημείωτα του παιχνιδιού, η διαιτησία του κ. Τσαλίκη, όπου μάλιστα, συνέβει κάτι εντελώς σπάνιο, χειροκροτήθηκε από τους γονείς και των δύο ομάδων, καθώς μάλιστα η διαιτησία του ήταν σχεδόν σεμιναριακή, εντελώς μέσα στο πνεύμα της διεξαγωγής αυτού του τουρνουά. Εξηγούσε στους μικρούς την ουσία των σφυριγμάτων. Μακάρι να βλέπουμε συχνά τέτοιες διαιτησίες, ειδικά στα ματς των μικρών, όπου είναι ένα ακόμη βήμα για να αγαπήσουν και να καταλάβουν το μπάσκετ.

Ένα άλλο παράδοξο ήταν η κλήση της αστυνομίας, από γειτονική κατοικία, από ενοχληθέντα από τους ήχους του μεσημεριανού ματς. Οι αμήχανοι αστυνομικοί συνέστησαν "ήσυχο παιχνίδι".

 4η/22 αγ. α' φάση(1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 02.12.2017 - Γηπ. Αν. Μίλωνος, ώρα 15.35 (Διαιτ.: Τσαλίκης,  ... )

Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  43- 46  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.:  12-10 , 25-18 , 37-30 , 43-46 )

Ελευθερία 39-57 Μίλων ( Α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Ήττα των μίνι, από τον δυνατό Μιλωνα, που κρατήθηκε στην αρχή στο ματς από τις βολές και στην συνέχεια πήρε την νίκη.

 3η/22 αγ. α' φάση(1ος ομ.) Μίνι Αγόρια <> Σαβ 25.11.2017 - Γηπ. κλ. Μοσχάτου Α, ώρα 08.30 (Διαιτ.: Δημητρίου,  ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  39- 57  ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.Σ.  ( δεκ.:  15-15 , 23-27 , 30-45 , 39-57 )

Ελευθερία 50-37 Παλ. Φάληρο ( α-1ος Μίνι Αγόρια -05)

Καλό ξεκίνημα για την Ελευθερία που εξασφάλισε την νίκη στο β μέρος.

1η/22 αγ. α' φάση(1ος ομ.)Μίνι Αγόρια <> Τρι 11.11.2017 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου, ώρα 09.00  (Διαιτ. : Ερμείδης,  ... )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  50- 37  Α.Ο. ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ  ( δεκ.: 12-12 , 24-21 , 40-27 , 50-37 )

Πρόγραμμα 1ου όμιλου Μίνι Αγοριών 2017-2018

ξεκινά το τουρνουά Μίνι Αγοριών, με την Ελευθερία να βρίσκεται σε έναν πολύ δύσκολο όμιλο. Φυσικά το πρόγραμμα μπορεί να αλλάζει από τηνν Ε.Σ.Κα.Ν.Α.

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Π ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ ΕΣΚΑΝΑ 2017-18
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 1 11/11   <> ρεπό   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
. 1 11/11 10.30 ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
. 1 11/11 09.00 ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
. 1 11/11   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
. 1 11/11 09.00 ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
. 1 11/11 10.30 ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 2 18/11   <> ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ρεπό
. 2 18/11 09.00 ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
. 2 18/11 10.30 ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
. 2 18/11 10.30 ΑΝ,ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
. 2 18/11 09.00 ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
. 2 18/11 09.00 ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 3 25/11   <> ρεπό   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
. 3 25/11   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
. 3 25/11   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
. 3 25/11   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
. 3 25/11   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
. 3 25/11 09.00 ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 4 2/12   <> ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ρεπό
. 4 2/12   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
. 4 2/12 10.30 ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
. 4 2/12 09.00 ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
. 4 2/12 10.30 ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
. 4 2/12 09.00 ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 5 9/12   <> ρεπό   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
. 5 9/12   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
. 5 9/12   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
. 5 9/12   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
. 5 9/12   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
. 5 9/12   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 6 16/12   <> ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ρεπό
. 6 16/12   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
. 6 16/12   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
. 6 16/12   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
. 6 16/12 10.30 ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
. 6 16/12 09.00 ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 7 23/12   <> ρεπό   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
. 7 23/12   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
. 7 23/12   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
. 7 23/12   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
. 7 23/12   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
. 7 23/12   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 8 13/1     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ρεπό
. 8 13/1   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
. 8 13/1   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
. 8 13/1   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
. 8 13/1   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
. 8 13/1   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 9 20/1   <> ρεπό   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
. 9 20/1   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
. 9 20/1   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
. 9 20/1   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
. 9 20/1   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
. 9 20/1   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 10 27/1     ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ρεπό
. 10 27/1   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
. 10 27/1   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
. 10 27/1   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
. 10 27/1   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
. 10 27/1   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
. 11 3/2   <> ρεπό   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
. 11 3/2   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
. 11 3/2   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
. 11 3/2   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
. 11 3/2   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
. 11 3/2   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
1 12 10/2   <> ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ρεπό
1 12 10/2   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
1 12 10/2   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
1 12 10/2   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
1 12 10/2   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
1 12 10/2   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
2 13 24/2   <> ρεπό   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
2 13 24/2   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
2 13 24/2   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
2 13 24/2   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
2 13 24/2   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
2 13 24/2   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
3 14 3/3     ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ρεπό
3 14 3/3   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
3 14 3/3   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
3 14 3/3   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
3 14 3/3   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3 14 3/3   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
4 15 10/3   <> ρεπό   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
4 15 10/3   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
4 15 10/3   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
4 15 10/3   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
4 15 10/3   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
4 15 10/3   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
5 16 17/3     ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ρεπό
5 16 17/3   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
5 16 17/3   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
5 16 17/3   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
5 16 17/3   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
5 16 17/3   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
6 17 24/3   <> ρεπό   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
6 17 24/3   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
6 17 24/3   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
6 17 24/3   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
6 17 24/3   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
6 17 24/3   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
7 18 31/3   <> ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ρεπό
7 18 31/3   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
7 18 31/3   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
7 18 31/3   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
7 18 31/3   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
7 18 31/3   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
8 19 15/4   <> ρεπό   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
8 19 15/4   ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
8 19 15/4   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
8 19 15/4   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
8 19 15/4   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
8 19 15/4   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
9 20 22/4   <> ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ρεπό
9 20 22/4   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
9 20 22/4   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
9 20 22/4   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
9 20 22/4   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
9 20 22/4   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
10 21 29/4   <> ρεπό   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
10 21 29/4   ΣΕΦ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
10 21 29/4   ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ
10 21 29/4   ΚΛ.ΜΠΟΥΦ. Π. ΦΑΛ. ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
10 21 29/4   ΝΕΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ   ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
10 21 29/4   ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ
Αγ/κή Ημερομ Ωρα Γήπεδο ΟΜΑΔΑ Α   ΟΜΑΔΑ Β
11 22 5/5   - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ   ρεπό
11 22 5/5   ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
11 22 5/5   ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ   ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
11 22 5/5   2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ   ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
11 22 5/5   ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
11 22 5/5   ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ   ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

Μίνι Αγόρια 2016-17

Ο κόουτς Ν. Τσάχαλος χρησιμοποίησε  16 παίκτες. Η ομάδα σκόραρε δε κατά μέσο όο 49 πόντους και δεχόταν 30.

 γεν.

 ετών

 αθλητές

 

πόντ

μ:ο π.

<μ:ο.

αγ.

2004

12

Βλάσσης

©

176

12,6

1

ο,1

14

2004

12

Βρυνιώτης

 

ο

ο

 

 

14

2004

12

Ελευθερίου

 

48

3,4

 

 

14

2004

12

Ζωγραφόπουλος

 

16

1,2

 

 

13

2004

12

Θεοδόσης

 

260

17,3

1

ο,1

15

2005

11

Καλαφατάς

 

4

1,3

 

 

3

2004

12

Κεσανίδης

 

7

ο,5

 

 

13

2005

11

Κουτρουμάνος

 

1

ο,2

 

 

6

2005

11

Κωστόπουλος

 

98

6,5

 

 

15

2004

12

Μπαρτζελης

 

23

1,6

 

 

14

2005

11

Μποφίλιος

 

ο

 ο

 

 

2

2004

12

Νικολόπουλος

 

175

10,9

 

 

16

2004

12

Πελέκης

 

13

ο,9

 

 

15

2004

12

Πλατουνας

 

6

ο,8

 

 

8

2005

11

Πότσι

 

ο

 ο

 

 

2

2004

12

Χατζόπουλος

 

7

ο,5

 

 

15

 

 

ομ. 

 

40

 

 

 

2

 

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

874

48,6

2

ο,1

18

 

 

Αντίπαλοι

 

547

30,4

10

ο,6

18

 

η σεζόν των Μίνι Αγοριών 2016-17

Καλή εμφάνιση, για τους μίνι, που κατέλαβαν την 2η θέση, στον 4ο όμιλο(4 ήταν οι όμιλοι των φετινών τουρνουά μίνι).  Η πορεία τους ήταν εξαιρετική και ελπιδοφόρα, καθώς του χρόνου το ίδιο τιμ θα αγωνίζεται στην κατηγορία των Παμπάιδων. Συγχαρητήρια στον κόουτς και τους παίκτες μας. 

Συνοπτικώς τα παιχνίδια που έδωσαν.

ΝΙΚΗ

Α.Ο.Ε.Μ.

48

24

Ρέντη

 

ΝΙΚΗ

10η

Ρέντη

22

44

Α.Ο.Ε.Μ.

ΝΙΚΗ

Π/πολικ

39

76

Α.Ο.Ε.Μ.

 

ΝΙΚΗ

11η

Α.Ο.Ε.Μ.

58

26

Π/πολικ

ήττα

Α.Ο.Ε.Μ.

45

48

Δάφνη

 

ήττα

12η

Δάφνη

44

34

Α.Ο.Ε.Μ.

ΝΙΚΗ

Α.Ο.Ε.Μ.

30

33

Αστέρας

 

ΝΙΚΗ

13η

Αστέρας

35

45

Α.Ο.Ε.Μ.

 

Φοίνιξ

 

 

Α.Ο.Ε.Μ.

 

ΝΙΚΗ

14η

Α.Ο.Ε.Μ.

73

29

Φοίνιξ

ήττα

Α.Ο.Ε.Μ.

37

46

Α.Ε.Κτ.

 

ήττα

15η

Α.Ε.Κτ.

59

36

Α.Ο.Ε.Μ.

ΝΙΚΗ

Πορφύρ

18

55

Α.Ο.Ε.Μ.

 

ΝΙΚΗ

16η

Α.Ο.Ε.Μ.

67

24

Πορφύρ

ΝΙΚΗ

Α.Ο.Ε.Μ.

42

38

Αετός

 

ΝΙΚΗ

17η

Αετός

37

52

Α.Ο.Ε.Μ.

ΝΙΚΗ

Ατρόμ.

0

20

Α.Ο.Ε.Μ.

 

ΝΙΚΗ

18η

Α.Ο.Ε.Μ.

84

30

Ατρόμ.

Η κατάταξη

 

4ος Μίνι Αγόρια

βαθ

Ν

Η

o

αγ

1

Καλλιθέα

34

16

2

 

18

2

Α.Ο.Ε.Μ.

32

14

4

 

18

 

Αστέρας

32

14

4

 

18

5

Αετός

28

12

5

1

17

4

Δάφνη

21

8

5

 

13

6

Ρέντη

20

5

10

 

15

7

Παννεαπολικός

19

5

9

 

14

9

Πορφύρας

18

3

12

 

15

8

Φοίνικας

17

2

14

1

16

10

Ατρόμητος

13

0

14

1

14

 (άγνωστα πολλά αποτελέσμματα)

Ατρόμητος oo-20 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Χωρίς αγώνα νίκη για την Ελευθερία, καθώς ο Ατρόμητος δεν παρουσιάσθηκε στο γήπεδο.

9η(εξ αναβολής)/18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Κυρ 30.04.2017 -  Γηπ. Αν. «οδ. Σαλαμίνος» Καλλιθέας,  ώρα 13.30 (Διαιτ. :  Γιαννοπολίτης ,  …. )

Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  00- 20  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.   ( άνευ αγώνος )

Με την νίκη αυτή η Ελευθερία βρίσκεται σε απόσταση μιας νίκης από την κατάκτηση της 2η θέσης στην κατάταξη του ομίλου.

Η κατάταξη :

 

4ος Μίνι Αγόρια

βαθ

Ν

Η

o

αγ

1

Καλλιθέα

34

16

2

 

18

2

Αστέρας

32

14

4

 

18

3

Α.Ο.Ε.Μ.

30

13

4

 

17

5

Αετός

28

12

5

1

17

4

Δάφνη

21

8

5

 

13

6

Ρέντη

20

5

10

 

15

7

Παννεαπολικός

19

5

9

 

14

9

Πορφύρας

18

3

12

 

15

8

Φοίνικας

16

2

13

1

15

10

Ατρόμητος

13

0

14

1

14

Α.Ο.Ε.Μ. 67-24 Πορφύρας ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Άνετη επικράτηση των μίνι, ενώ διεξάγονται τα παιχνίδια από αναβολές, με την Ελευθερία να διεκδικεί έως και την 2η θέση.

16η( εξ αναβολής )/18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 22.04.2017 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου,  ώρα 09.30 (Διαιτ. :  Τζιμινίδης ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  67- 24  ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.  ( δεκ.:  11-10 , 27-15 , 51-17 , 67-24  )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος ) :  Ζωγραφόπουλος 4 ,  Ελευθερίου ,  Κωστόπουλος 10 ,  Κεσανίδης ,  Κουτρουμάνος ,  Πότσι ,  Πελέκης 3 ,  Βλάσσης © 20 ,  Χατζόπουλος ,  Νικολόπουλος 14 ,  Θεοδόσης 16   .

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ( Μουχτουρας ) :  Λιγδόπουλος ,  Κοκκινίδης ,  Παναγιωτόπουλος ,  Πολλάτος ,  Χατζηγεωργίου ,  Βρυωνας 1 ,  Δημητρόπουλος © 2 ,  Χρυσομαλίδης ,  Κυρίτσης 14 ,  Ζυμβράτος ,  Παπαφλάγκου 6 ,  Ρεσβα 1   .

Η κατάταξη (κριτήριο το ποσοπστό επιτυχίας):

 

4ος Μίνι Αγόρια

βαθ

Ν

Η

o

αγ

1

Καλλιθέα

34

16

2

 

18

2

Αστέρας

32

14

4

 

18

3

Α.Ο.Ε.Μ.

28

12

4

 

16

5

Αετός

26

11

5

1

16

4

Δάφνη

21

8

5

 

13

6

Ρέντη

22

6

10

 

16

7

Παννεαπολικός

19

5

9

 

14

9

Πορφύρας

18

3

12

 

15

8

Φοίνικας

15

2

12

1

14

10

Ατρόμητος

13

0

13

 

13

Α.Ο.Ε.Μ 42-39 Αετός Καλ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Νίκη των μίνι, σε ένα δύσκολο ματς. Η Ελευθερία είχε το προβάδισμα συνεχώς, ενώ ο Αετός έκανε προσπάθεια να μειώσει στο τέλος. Η ομάδα μας τώρα βρίσκεται στην 3η θέση, αλλά έχει την δυνατότητα να βρεθεί ακόμη σε καλύτερη θέση αν νικήσει στα παιχνίδια των αναβολών

_8η ( εξ αναβολής )/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 08.04.2017 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου,  ώρα 12.30 (Διαιτ. :  Πέππας Δ. ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  42- 39  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ( δεκ.:  08-07 , 26-15 , 32-23 , 42-39 )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος ) :  Ζωγραφόπουλος ,  Ελευθερίου 10 ,  Κωστόπουλος 10 ,  Κεσανίδης ,  Μπαρτζελης ,  Κουτρουμάνος ,  Πελέκης ,  Βλάσσης © 4 ,  Χατζόπουλος 2 ,  Νικολόπουλος 16 ,  Βρυνιώτης ,  Πότσι   .

ΑΕΤΟΣ ( Καραγιαννάκη, Σταυρακόπουλος ) : Παπαλέξης ,  Φαλελακης 2 ,  Πούλης 4 ,  Σταυρακόπουλος 15 ,  Αμυράς ,  Φουσέκης ,  Κακλαμανάκης © 4 ,  Τατσόγλιου 0 ,  Γεωργίου 12 (1),  Σαμαρτζής 2 ,  Γαρίλλης   .

Η κατάταξη (κριτήριο το ποσοστό επιτυχίας).  Η  Καλλιθέα που νίκησε τον Αστέρα (65-49, ο αγώνας έγινε στο γήπεδό μας) έχει ήδη πάρει  την 1η θέση στον 4ο όμιλο, καθώς υπερτερεί και σε οποιοδήποτε σενάριο  ισοβαθμίας.

 

4ος Μίνι Αγόρια

βαθ

Ν

Η

ο

αγ

1

Καλλιθέα

30

14

2

 

16

2

Αστέρας

32

14

4

 

18

3

Α.Ο.Ε.Μ.

26

11

4

 

15

5

Αετός

26

11

5

1

16

4

Δάφνη

21

8

5

 

13

6

Ρέντη

20

6

8

 

14

7

Παννεαπολικός

17

4

9

 

13

8

Φοίνικας

13

2

9

 

11

9

Πορφύρας

14

2

10

 

12

10

Ατρόμητος

12

0

12

 

12

Α.Ο.Ε.Μ. 86-30 Ατρόμητος Π. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Μια εύκολη νίκη της ομάδα μας

18η-9η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 01.04.2017 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου,  , ώρα 09.30 (Διαιτ. :  Πλαχουράς ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  86- 30  Ε.Σ.Η. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.   ( δεκ.:  19-11 , 40-17 , 69-23 , 86-30  )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος ) :  Ζωγραφόπουλος 8 ,  Κωστόπουλος 12 ,  Κεσανίδης 3 ,  Μπαρτζελης 2 ,  Καλαφατάς ,  Πελέκης 2 ,  Βλάσσης © 14 ,  Χατζόπουλος ,  Νικολόπουλος 16 ,  Βρυνιώτης ,  Θεοδόσης 29   .

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ( Λαμπαδάριος  ) :  Σκώτης ,  Τζαφέρι 13 ,  Ιωαννίδης © ,  Τσιχλης 6 (1),  Γκετης ,  Μαλαφέτας 2 ,  Λέκκας 2 ,  Αγραφιώτης 3 (1),  Σταματίου 2 ,  Ιγγλετάκης ,  Καργιοφύλης ,  Νάστο 2  .

Με την γνωστοποίηση αποτελεσμάτων θα «ανέβει» η κατάταξη.

Αετός Καλ. 37-52 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Επιστροφή στις νίκες για τους μίνι, που όπως φαίνεται έχουν προβάδισμα στο είναι στην 1η τετράδα της κατάταξης

17η-_8η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 11.03.2016 -  Γηπ. Αν. "οδ. Σαλαμίνος" Καλλιθέα, ώρα 11.30 (Διαιτ. :  Κοκκόσης ,  …. )

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  37- 52  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.:  08-13 , 14-35 , 31-41 , 37-52  )

ΑΕΤΟΣ ( Καραγιαννάκη, Σταυρακόπουλος ) :  Παπαλέξης ,  Φαλελακης 3 ,  Πούλης 3 ,  Σταυρακόπουλος 13 (3),  Αμυράς ,  Φουσέκης ,  Μπούτας 2 ,  Κακλαμανάκης © 3 ,  Γεωργίου 11 ,  Τατσόγλιου 2 ,  Σαμαρτζής ,  Γαρίλης   .

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος ) :  Ζωγραφόπουλος ,  Ελευθερίου 5 ,  Κωστόπουλος 6 ,  Κεσανίδης 2 ,  Μπαρτζελης ,  Καλαφατάς ,  Πελέκης 1 ,  Βλάσσης © 18 ,  Χατζόπουλος ,  Νικολόπουλος 4 ,  Βρυνιώτης ,  Θεοδόσης 16   .

Η κατάταξη (κριτήριο το ποσοστό επιτυχίας)

 

4ος Μίνι Αγόρια

βαθ

Ν

Η

o

αγ

1

Καλλιθέα

28

13

2

 

15

2

Αστέρας

27

12

3

 

15

3

Α.Ο.Ε.Μ.

22

9

4

 

13

4

Δάφνη

20

8

4

 

12

5

Αετός

19

8

4

1

12

6

Ρέντη

20

6

8

 

14

7

Παννεαπολικός

16

4

8

 

12

8

Φοίνικας

12

2

8

 

10

9

Πορφύρας

13

2

9

 

11

10

Ατρόμητος

11

0

11

 

11

Α.Ε. Καλλιθέα 56-39 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

δεν τα κατάφεραν οι μίνι, απέναντι, στην όπως φαίνεται πιο δυνατή, γι αυτό και πρωτοπόρο ομάδα του τουρνουά Α.Ε. Καλλιθέας, στα Περόνια, ένα γήπεδο που για όσους δεν το ξέρουν, υπήρξε έδρα και της Ελευθερία, στο μακρινό ρομαντικό παρελθόν.

Η Α.Ε.Κ., κράτησε ίδιο ρυθμό σε όλο το ματς, ενώ η Ελευθερία, προσπάθησε να γίνει πιο απειλητική, αλλά δεν το κατάφερε.

15η-  6η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 04.03.2017 -  Γηπ. Αν. "Περονια" Καλλιθέας, ώρα 11.00 (Διαιτ. :  Ερμίδης  ,  …. )

 Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  56- 39  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.:  13-06 , 26-22 , 42-30 , 56-39  )

Α.Ε.Κ. ( Μεσσήνης  ) :  Γλεντζης 4 ,  Ψυλλας ,  Ηλιάδης Α. ,  Χατζηνικολαϊδης Ι. 12 ,  Σιδηρόπουλος 6 ,  Ηλιάδης Χ. 2 ,  Μπουτος ,  Ζενουναϊ 2 ,  Αρτέμης ,  Χατζηνικολαϊδης Ν.Α. © 21 ,  Γκάτσος 2 ,  Πατρινός 7   .

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος ) :  Ζωγραφόπουλος 2 ,  Ελευθερίου 2 ,  Μποφίλος ,  Κεσανίδης 2 ,  Μπαρτζελης ,  Κουτρουμάνος ,  Πελέκης ,  Βλάσσης © 10 ,  Πλατουνας ,  Νικολόπουλος 9 ,  Θεοδόσης 14   .

συντόμως περισσότερα

Α.Ο.Ε.Μ. 58-26 Φοίνικας Π. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Έυκολη νίκη για τους Μίνι, που συνεχίζουν την καλή πορεία τους στον 4ο όμιλο.

14η-  5η/18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 18.02.2017 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου, ώρα 12.30 (Διαιτ. :  Κοκκοσης ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  73- 29  Α.Φ.Μ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ( δεκ.:  18-02 , 47-06 , 65-21 , 73-29   )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος  ) :  Ζωγραφόπουλος ,  Ελευθερίου 9 ,  Κωστόπουλος 6 ,  Κεσανίδης ,  Μπαρτζελης 4 ,  Βρυνιώτης ,  Πελέκης ,  Καλαφάτης 4 ,  Χατζόπουλος 2 ,  Νικολόπουλος © 24 ,  Πλατουνας 2 ,  Θεοδόσης 22   .

ΦΟΙΝΙΞ ( Μανιάτης  ) :  Μηλιάδης 1 ,  Μητρόπουλος ,  Καρδασης ,  Χατζηπαναγιώτου 7 (1),  Πατεντα 1 ,  Μανιάτης © 11 ,  Γκίκα ,  Γρίβας 2 ,  Κυλιντιρέας 7 ,  Χαλκιάς ,  Κλακούζας   .

Με την γνωστοποίηση αποτελεσμάτων από την αγωνιστική θα ¨ανέβει» η κατάταξη

Αστέρας 35-45 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Ωραία νίκη για τους μίνι, απέναντι σε μια από τις πιο δυνατές φέτος ομάδες. 

13η-  4η/18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 11.02.2017 -  Γηπ. παλ. Αν. Αγίου Δημητρίου, ώρα 15.30 (Διαιτ. :  Καρούντζος ,  …. )

Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.   35- 45  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.:  07-12 , 11-29 , 18-37 , 35-45   )

ΑΣΤΕΡΑΣ ( Κεραμιδάς   ) :  Πρίντεζης ,  Σαντζες 3 ,  Πανάγου 10 ,  Μεϊμετέας © 6 ,  Παπαγιαννόπουλος Ρ. ,  Ζουρας 5 ,  Παπαγιαννόπουλος Γ. 9 ,  Κόκκαλος 2 ,  Τουλιάκης ,  Παπαθανασίου   .

Α.Ο.Ε.Μ. ( Μακρίδης  ) :  Ζωγραφόπουλος ,  Ελευθερίου ,  Κωστόπουλος 9 ,  Κεσανίδης ,  Μπαρτζελης ,  Βρυνιώτης ,  Πελέκης ,  Βλάσσης © 17 ,  Χατζόπουλος ,  Νικολόπουλος 11 ,  Πλατουνας ,  Θεοδόσης 8   .

Η κατάταξη ( κριτήριο το ποσοστό επιτυχίας) {με τα έως τώρα γνωστά αποτελέσματα}

 

4ος Μίνι Αγόρια

βαθ

Ν

Η

Ο

αγ

1

Καλλιθέα

23

11

1

 

12

2

Αστέρας

21

9

3

 

12

3

Δάφνη

17

7

3

 

10

 

Α.Ο.Ε.Μ.

17

7

3

 

10

5

Αετός

12

5

3

1

8

6

Ρέντη

15

4

7

 

11

7

Παννεαπολικός

13

3

7

 

10

8

Φοίνικας

8

1

6

 

7

9

Πορφύρας

9

1

7

 

8

10

Ατρόμητος

8

0

8

 

8

Δάφνη 44-34 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Δυνατή η ομάδα της Δάφνης επικράτησε της Ελευθερίας, που κοιτά τώρα τα επόμενα παιχνίδια, ώστε να μείνει σε θέση να διεκδικήση το πέρασμα στην επόμενη φάση.

12η-  3η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 04.02.2017 -  Γηπ. Αν. Αγ. Δημητρίου, ώρα 13.00 (Διαιτ. :  Τζιμινίδης ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  44- 34  Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.   ( δεκ.:  20-10 , 28-14 , 36-26 , 44-34   )

ΔΑΦΝΗ ( Ρουναν  ) :  Δημητρακόπουλος Β. ,  Βαρδακας 2 ,  Παύλου ,  Ταρμαρης 6 ,  Δημητρακόπουλος Κ. 4 ,  Φερεντίνος 1 ,  Κατράνης 11 ,  Λειβαδάρας 2 ,  Νταλης 6 ,  Κασιδάκης ,  Γιακουμάκης 12 ,  Γρηγοράτος   .

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος  ) :  Ζωγραφόπουλος ,  Ελευθερίου 1 ,  Κωστόπουλος 6 ,  Κεσανίδης ,  Μπαρτζελης ,  Βρυνιώτης ,  Πελέκης 2 ,  Κουτρουμάνος 1 ,  Χατζόπουλος ,  Νικολόπουλος 8 ,  Πλατουνας ,  Θεοδόσης 16   .

Η κατάταξη ( κριτήριο το ποσοστό επιτυχίας) {με τα έως τώρα γνωστά αποτελέσματα}

 

4ος Μίνι Αγόρια

βαθ

Ν

Η

Ο

αγ

1

Καλλιθέα

21

10

1

 

11

2

Αστέρας

20

9

2

 

11

3

Δάφνη

17

7

3

 

10

4

Α.Ο.Ε.Μ.

15

6

3

 

9

5

Αετός

12

5

3

1

8

 

Παννεαπολικός

12

3

6

 

9

7

Ρέντη

13

3

7

 

10

8

Φοίνικας

7

1

5

 

6

9

Πορφύρας

9

1

7

 

8

10

Ατρόμητος

8

0

8

 

8

Α.Ο.Ε.Μ. 58-26 Παννεαπολικός ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

μια ακόμη νίκη για τους μίνι, στην προσπάθειά τους να συντηρούνται μέσα στην ζώνη πρόκρισης, παίζοντας και καλό μπάσκετ.

11η-  2η/18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 28.01.2017 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου, ώρα 12.30  (Διαιτ. :  Φιλίππου ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  58- 26  Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  ( δεκ.:  16-07 , 28-12 , 46-21 , 58-26  )

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος  ) :  Ζωγραφόπουλος ,  Ελευθερίου 8 ,  Κωστόπουλος 10 ,  Κεσανίδης ,  Μπαρτζελης ,  Βρυνιώτης ,  Πελέκης ,  Βλάσσης © 16 ,  Χατζόπουλος 2 ,  Νικολόπουλος 10 ,  Πλατουνας ,  Θεοδόσης 12  .

Α.Ο.Π. ( Τιτάκης, Τσεντιλογλου  ) :  Ζεμαντας 5 ,  Πραγματόπουλος 1 ,  Τζαφέρης ,  Τζιμοκλης 2 ,  Πολυχρονόπουλος ,  Καταρας ,  Τζιβελέκας ,  Καραμεσίνης ,  Μουρατίδης 5 ,  Γρητούλης © 6 ,  Κρασσας 3 ,  Τευτιλογλου 4   .

σύντομα εδώ θα ανέβει κατάταξη, όπως προκύπτει, με τα έως τώρα γνωστά αποτελέσματα

Ρέντης 22-44 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Μια ακόμη νίκη για τουυς Μίνι, στην έναρξη του 1ου γύρου με σκορ ανάλογο του πρώτου γύρου.

10η- 1η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 21.01.2017 -  Γηπ. κλ. Ρέντη, ώρα 10.00 (Διαιτ. :  Χρόνης ,  …. )

Α.Ε. ΡΕΝΤΗ  22- 44  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( δεκ.:  8-12 , 12-24 , 15-40 , 22-44   )

Α.Ε.Ρ. ( Κοντοδιού  ) :  Ζουκέρας 4 ,  Ολαρ 4 ,  Σκαλτσάς 2 ,  Σώχος © 2 ,  Ζωγράφος ,  Λεμογιάννης 1 ,  Κρανης 2 ,  Ζανιδάκης ,  Αποστολίδης 2 ,  Κουρμούζης 1 ,  Αθανασίου ,  Γιαννούλης 4   .

Α.Ο.Ε.Μ. ( Τσάχαλος  ) :  Ζωγραφόπουλος ,  Ελευθερίου 2 ,  Κωστόπουλος 5 ,  Κεσανίδης ,  Βρυνιώτης ,  Πελέκης ,  Βλάσσης © 16 ,  Χατζόπουλος ,  Νικολόπουλος 6 ,  Κουτρουμάνος ,  Θεοδόσης 15  .

Πορφύρας 18-55 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Νίκη για τα Μίνι Αγόρια (4η σε 6 παιχνίδια) στην Πειραϊκή.  Το ματς έγινε υπό πολύ χαμηλή θερμοκρασία, ενώ αφωνιστικά η ομάδα μας απειλήθηκε κατά κάποιο τρόπο μόνο στο 2ο δεκάλεπτο, αλλά στην συνέχεια επιβλήθηκε χωρίς δυσκολία.

_7η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 10.01.2016 -  Γηπ. Αν. "Πορφύρα" Πειραϊκή, ώρα 16.00 (Διαιτ. :  Φιλίππου ,  …. )

ΠΟΡΦΥΡΑΣ Α.Ο.Φ.  18- 55  Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  ( Δεκ. : 01-13, 15-22 , 17-33 , 18-55 )

Θα ανέβει η κατάταξη, εφ όσον γνωστοποιηθούν αποτελέσματα

Α.Ο.Ε.Μ. 37-46 Α.Ε. Καλλιθέα ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Ντέρμπι για 3 περιόδους, στο ανοικτό με τους μικρούς να παλεύουν απέναντι στην μέχρι στιγμής ομάδα που προηγείται στον όμιλο. Στο 4ο δεκάλεπτο, πιο ψύχραιμη η Καλλιθέα πήρε το προβάδισμα εκμεταλλευόμενη ταυτόχρονα την αστοχία μας, και έτσι τη νίκη.

_6η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 10.01.2016 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου, ώρα ο9.30 (Διαιτ. :  Φιλίππου ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  37- 46 Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ    ( Δεκ. 07-09 , 19-22 , 31-37 , 37-46 )

Θα ανέβει η κατάταξη, εφ όσον γνωστοποιηθούν αποτελέσματα

Α.Ο.Ε.Μ. 33-30 Αστέρας ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Ντέρμπι, στο ανοιχτό, ως το τέλος, όπως και την προηγούμενη εβδομάδα απέναντι στην άλλη ομάδα του Αγίου Δημητρίου. Αυτή τη φορά η νίκη ήρθε στην ομάδα μας. 

_4η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 26.11.2016 -  Γηπ. Αν. Μοσχάτου, ώρα ο9.30 (Διαιτ. :  Τρουμούσης ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  33- 30 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  ( Δεκ. 03-06 , 16-13 , 23-22 , 33-30 )

Θα ανέβει η κατάταξη, εφ όσον γνωστοποιηθούν αποτελέσματα

Α.Ο.Ε.Μ. 45-48 Δάφνη ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Το άσχημο ξεκίνημα, άφησε πίσω τους μικρούς στην αρχή, αλλά ισορρόπησαν το ματς και προηγήθηκαν στην 3η περίοδο. Δεν ολοκλήρωσαν την ανατροπή, αφού το ματς κρίθηκε στις λεπτομέρειες υπέρ της Δάφνης, σε ένα ματς ντέρμπι ως το τέλος.

_3η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 19.11.2016 -  Γηπ. 2ο κλ. Δ.γ. Νικαίας, ώρα 13.30 (Διαιτ. :  Ερμίδης ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  45- 48 Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.  ( Δεκ. 04-16 , 18-22 , 36-32 , 45-48 )

Παννεαπολικός 39-76 Α.Ο.Ε.Μ. ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Άνετη επικκράτηση και στο 2ο αγώνα τους των παίδων.

_2η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 12.11.2016 -  Γηπ. 2ο κλ. Δ.γ. Νικαίας, ώρα 13.30 (Διαιτ. :  Φιλίππου ,  …. )

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 39- 76 Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. ( Δεκ. 10-13 , 21-39 , 27-61 , 39-76 )

Α.Ο.Ε.Μ. 48-24 Ρέντη ( 4ος Μίνι αγοριών -04 )

Πρεμιέρα με το δεξί, τα μίνι αγόρια του Νίκου Τσάχαλου, που κέρδισαν άνετα.

_1η/ 18 αγ. 4ος Μίνι Αγοριών. <> Σαβ 05.11.2016 -  Γηπ. Αν. «Περόνια» Καλλιθέας, ώρα 11.05 (Διαιτ. :  Μαυρέλης ,  …. )

Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  48- 24  Α.Ε. ΡΕΝΤΗ    ( Δεκ. 20-05 , 24-08 , 34-13 , 48-24 )

 

Στο 2ο γύρο οι γηπεδούχοι γίνονται φιλοξενούμενοι.

1η αγωνιστική/10η

 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

2η αγωνιστική/11η

 

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3η αγωνιστική/12η

 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

4η αγωνιστική/13η

 

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

5η αγωνιστική/14η

 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

6η αγωνιστική/15η

 

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

7η αγωνιστική/16η

 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η αγωνιστική/17η

 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

9η αγωνιστική/18η

 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ

ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ

ΑΕ ΡΕΝΤΗ

ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ